0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Champions League Group F
RB Leipzig
۱
۰
Celtic FC
inprogress
۲۰:۱۵
  Europe UEFA Champions League Group E
FC Red Bull Salzburg
۰
۰
GNK Dinamo Zagreb
inprogress
۲۰:۱۵
  Republic of Korea FA Cup
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۲
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۰
۱
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie A
EC Juventude
۲
۲
Corinthians Paulista
Finished
۰۴:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Velez Sarsfield
۱
۰
Banfield
Finished
۰۴:۰۰
Sarmiento
۲
۲
Tigre
Finished
۰۱:۳۰
  Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira
۱
۰
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۰:۳۰
CD Hermanos Colmenares
۰
۰
Caracas FC
Finished
۰۲:۴۵
  Brazil Serie B
Vila Nova GO
۱
۰
Criciuma EC
Finished
۰۱:۳۰
Gremio RS
۲
۰
CS Alagoano
Finished
۰۱:۳۰
Brusque
۰
۱
Sport Club do Recife
Finished
۰۱:۳۰
Novorizontino SP
۱
۱
EC Bahia
Finished
۰۴:۰۰
Operario PR
۲
۳
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۱:۳۰
Nautico Capibaribe
۴
۳
Tombense MG
Finished
۰۴:۰۰
CRB Clube de Regatas Brasil
۲
۱
Chapecoense SC
Finished
۰۱:۳۰
  Japan Emperor Cup
Ventforet Kofu
۱
۰
Kashima Antlers
Finished
۱۲:۰۰
Kyoto Purple Sanga
۱
۲
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۰۰
  Europe UEFA Youth League Play Offs
Manchester City U19
۱
۱
FC Copenhagen U19
Finished
۱۷:۳۰
Sevilla FC U19
۱
۱
Borussia Dortmund U19
Finished
۱۷:۳۰
Red Bull Salzburg U19
۲
۰
NK Dinamo Zagreb U19
Finished
۱۶:۰۰
AS Trencin U19
۴
۰
FK Zalgiris Vilnius U19
inprogress
۱۹:۳۰
Galatasaray U19
۴
۰
FK Csikszereda Miercurea Ciuc U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Apolonia U19
۳
۱
FC Astana U19
Finished
۱۵:۳۰
Slavia Prague U19
۲
۴
Genk U19
Finished
۱۵:۳۰
Omonia Nicosia U19
۱
۲
Crvena Zvezda U19
Finished
۱۷:۳۰
NK Domzale U19
۲
۲
BSC Young Boys Bern U19
inprogress
۱۹:۳۰
FK Pobeda U19
۲
۲
Coleraine U19
Finished
۱۵:۳۰
Racing Union Luxembourg U19
۰
۰
AIK U19
inprogress
۲۰:۳۰
Pyunik Yerevan U19
۰
۳
Nantes U19
Finished
۱۵:۳۰
Slavia Sofia U19
۲
۲
Panathinaikos U19
Finished
۱۷:۳۰
Chelsea FC U19
۱
۱
AC Milan U19
Finished
۱۷:۳۰
Zaglebie Lubin U19
۰
۰
FC Rukh Vynnyky U19
inprogress
۱۹:۳۰
FK Jelgava U19
۰
۱
MTK Budapest U19
Finished
۱۴:۳۰
  England Championship
Burnley FC
-
-
Stoke City FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Rotherham United FC
-
-
Millwall
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Hull City AFC
-
-
Wigan Athletic
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Watford FC
-
-
Swansea City
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Middlesbrough FC
-
-
Birmingham City FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  China Super League
Shanghai SIPG
۰
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۰
Meizhou Hakka
۱
۲
Shandong Luneng
Finished
۱۵:۰۰
Changchun Yatai
۰
۰
Guangzhou FC
Finished
۱۱:۰۰
Wuhan Yangtze River
۰
۱
Chengdu Qianbao Better City
Finished
۱۵:۰۰
  Peru Primera Division
Cienciano Cusco
۰
۱
Sport Huancayo
Finished
۰۲:۰۰
Universidad Cesar Vallejo
۳
۲
Alianza Lima
Finished
۰۴:۳۰
  Bolivia LFPB
Jorge Wilstermann
۱
۱
Bolivar
Finished
۰۴:۰۰
Nacional Potosi
۳
۱
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۱:۴۵
  Europe UEFA Youth League, Group F
RB Leipzig U19
۱
۲
Celtic U19
Finished
۱۴:۳۰
Real Madrid U19
۶
۱
Shakhtar Donetsk U19
Finished
۱۵:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FK Akzhayik Uralsk
۱
۱
FC Turan
Finished
۱۳:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Manta FC
۰
۱
El Nacional Quito
Finished
۰۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Chungnam Asan
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۲
۱
Jeonnam Dragons
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie C
Siena 1904
۰
۰
US Pontedera 1912
inprogress
۱۹:۳۰
Pro Patria
۱
۰
Albinoleffe
Finished
۱۹:۳۰
Piacenza Calcio
۲
۰
Pro Vercelli
inprogress
۱۹:۳۰
Triestina Calcio
۰
۱
F.C. Arzignano Valchiampo
Finished
۱۹:۳۰
Mantova
۱
۰
AC Trento
Finished
۱۶:۰۰
US Alessandria 1912
۲
۱
Novara
Finished
۱۶:۰۰
ACD Virtus Entella
۱
۱
Carrarese
inprogress
۱۹:۳۰
AC Renate
۳
۱
AC Pro Sesto
Finished
۱۶:۰۰
Pescara
۶
۰
Vis Pesaro 1898
Finished
۱۹:۳۰
Vicenza
۲
۱
Virtus Verona United
Finished
۱۵:۳۰
US Pergolettese
۱
۳
Sangiuliano City Nova
Finished
۱۶:۰۰
Aquila 1902 Montevarchi
۱
۰
ASD Nuova Monterosi
inprogress
۱۹:۳۰
Gubbio
۲
۱
Recanatese
Finished
۱۶:۰۰
Viterbese
۲
۰
San Donato Tavarnelle
Finished
۱۶:۰۰
AC Ancona
۰
۱
Rimini Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Calcio Lecco
۱
۳
Juventus U23
Finished
۱۹:۳۰
Pordenone
۰
۱
Imolese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Fiorenzuola
۰
۰
Lucchese Libertas
Interrupted
۱۶:۳۰
Cesena FC
۳
۱
Unione Sportiva Fermana
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Pumas Tabasco
۰
۳
Dorados
Finished
۰۳:۳۵
Venados Merida FC
۳
۰
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۵:۳۵
Leones Negros Guadalajara
۰
۲
Celaya
Finished
۰۱:۳۰
  North and Central America CONCACAF League
Real Espana
۰
۳
LD Alajuelense
Finished
۰۴:۳۰
  Europe UEFA Youth League, Group H
SL Benfica U19
۰
۱
Paris Saint-Germain U19
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
Slovan Velvary
۰
۲
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary NB II
Diosgyor VTK
۲
۱
Dorogi FC
inprogress
۱۹:۳۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۲
۰
MTK Budapest
Finished
۱۶:۳۰
Gyori ETO FC
۰
۲
Gyirmot
Finished
۱۸:۳۰
Kozarmisleny SE
۱
۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
Finished
۱۹:۳۰
BFC Siofok
۰
۰
Pecsi MFC
Finished
۱۹:۳۰
Haladas
۱
۰
Kazincbarcika BSC
Finished
۱۹:۳۰
Duna Aszfalt Tiszakecske
۰
۱
Szeged-Csanad Grosics
Finished
۱۹:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۰
۱
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۶:۳۰
Soroksar SC
۲
۰
FC Ajka
Finished
۱۶:۳۰
Csakvar TK
۲
۱
Szentlorinc SE
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
CD Inter Queretaro
۰
۰
CD Tulancingo
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Primera Division
Colo Colo
۰
۰
Universidad Catolica
Finished
۰۱:۳۰
  Japan J2 League
Omiya Ardija
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۳:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women Qualification
Portugal U19 (W)
۱
۰
Belgium U19 (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Bosnia and Herzegovina U19 (W)
۳
۲
Moldova U19 (W)
Finished
۱۶:۰۰
England U19 (W)
۵
۰
Slovenia U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Switzerland U19 (W)
۰
۲
Finland U19 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Norway U19 (W)
۱۰
۰
Malta U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia U19 (W)
۱
۶
Denmark U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
Spain U19 (W)
۳
۰
Scotland U19 (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Albania U19 (W)
۳
۱
Latvia U19 (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Serie D, Girone I
FC Lamezia Terme
۳
۲
ASD Sancataldese
Finished
۱۶:۳۰
Citta di Sant Agata
۰
۱
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Mariglianese
۰
۰
Licata
Finished
۱۶:۳۰
Catania Calcio
۳
۰
Vibonese Calcio
Finished
۱۶:۳۰
ASD Cittanovese
۱
۱
Santa Maria Cilento
Finished
۱۶:۳۰
Locri 1909
۰
۱
ASD San Luca
inprogress
۲۰:۳۰
ASD Castrovillari Calcio
۰
۴
AS Acireale
Finished
۱۶:۳۰
  Asia AFC Cup
Sogdiyona Jizzax
۰
۱
Kuala Lumpur FA
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia 2.SNL
NK Roltek Dob
۲
۱
NK Krka
Finished
۱۷:۰۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
HSK Zrinjski Mostar
۱
۰
NK Siroki Brijeg
inprogress
۲۰:۱۵
  Qatar League 2
Al-Khor
۰
۰
Lusail City
inprogress
۲۰:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Jeddah Club
۰
۱
Al Ahli Jeddah
inprogress
۲۰:۴۵
Al Kholood
۰
۲
Al Sahel
Finished
۱۸:۵۵
Al-Orubah
۰
۱
Al Faisaly Harmah
Finished
۱۹:۱۰
  Myanmar National League
Hantharwady United
۳
۱
Ispe FC
Finished
۱۲:۳۰
  Poland Central Youth League
Rakow Czstochowa U19
۴
۲
Legia Warsaw U19
Finished
۱۳:۳۰
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
۲
۱
KKS Lech Poznan U19
Finished
۱۲:۳۰
  Colombia Primera B
FC Leones
۱
۱
Boyaca Chico
Finished
۰۴:۱۰
  Vietnam Women National Championship
Phong Phu Ha Nam (W)
۲
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۴:۳۰
GT Thai Nguyen (W)
۱
۲
TP Ho Chi Minh FC (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Italy Serie D, Girone A
Gozzano
۳
۱
Fossano Calcio
Finished
۱۶:۳۰
AC Bra
۳
۲
Derthona FBC
Finished
۱۶:۳۰
Vado
۳
۲
Borgosesia
Finished
۱۶:۳۰
Ligorna 1922
۰
۰
Casale
Finished
۱۶:۳۰
AC Legnano
۲
۲
Chisola
Finished
۱۶:۳۰
Sanremese
۰
۰
Asti
Finished
۱۷:۳۰
Sestri Levante
۳
۲
USD Castellanzese
Finished
۱۶:۳۰
US Fezzanese
-
-
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
Finished
۱۶:۳۰
GS Castanese
۰
۴
Pinerolo
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Copa Uruguay
Defensor Sporting
۳
۰
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۰:۰۰
  Argentina Reserve League
Boca Juniors Reserves
۲
۱
Gimnasia La Plata Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Central Cordoba Reserves
۰
۱
CA Independiente Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Banfield Reserves
۱
۳
Velez Sarsfield Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Ferro Carril Oeste Reserves
۴
۱
Estudiantes BA Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Sacachispas Reserves
۰
۲
CSD Flandria Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Tristan Suarez Reserves
۰
۰
Temperley Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Deportivo Camioneros Reserves
۱
۲
Nueva Chicago Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Fenix Pilar Reserves
۱
۳
JJ Urquiza Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Tigre Reserves
۱
۱
CA Sarmiento Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Lithuania LFF Cup
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۱
۰
FK Panevezys
Finished
۱۸:۰۰
  South Africa Premier League
Amazulu FC
۰
۱
Richards Bay FC
Finished
۱۸:۳۰
Moroka Swallows
۰
۰
Kaizer Chiefs
inprogress
۲۱:۰۰
  Scotland Premiership
Kilmarnock
-
-
St. Johnstone
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Italy Serie D, Girone D
Lentigione Calcio
۱
۱
Correggese
Finished
۱۶:۳۰
Real Forte Querceta
۰
۰
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۶:۳۰
Aglianese
۱
۰
Athletic Carpi
Finished
۱۶:۳۰
Scandicci
۰
۰
Crema 1908
Finished
۱۶:۳۰
Sant'Angelo
۰
۰
Salsomaggiore
Finished
۱۶:۳۰
Sammaurese
۳
۱
Mezzolara
Finished
۱۶:۳۰
US Corticella
۱
۱
United Riccione
Finished
۱۶:۳۰
Ravenna Calcio
۳
۳
Giana Erminio
Finished
۱۶:۳۰
Bagnolese
۰
۲
AC Forli
Finished
۱۶:۳۰
AC Prato
۰
۰
AC Pistoiese
inprogress
۲۲:۰۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Inegolspor
۱
۲
Sanliurfaspor
Finished
۱۶:۰۰
Duzcespor
۱
۰
Isparta 32 Spor
Finished
۱۵:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
۱
۱
Nazilli Belediyespor Aydin
Finished
۱۹:۰۰
24 Erzincanspor
۱
۱
Arnavutkoy
inprogress
۱۹:۳۰
Eylul Belediye Sivas
۰
۲
Corum Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Bayburt Ozel Idarespor
۰
۳
Somaspor
Finished
۱۵:۰۰
Ankaraspor
۱
۱
Bursaspor
Finished
۱۵:۳۰
Kasimpasa Erokspor
۵
۱
Afjet Afyonspor
Finished
۱۶:۰۰
Amedspor SK
۲
۰
Batman Petrolspor
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland II Liga
Lech Poznan II
۱
۲
Pogon Siedlce
Finished
۱۴:۳۰
  Mexico U20 Championship
Puebla U20
۰
۰
Atlas U20
Finished
۱۸:۳۰
Pumas UNAM U20
۳
۱
Tigres U20
Finished
۱۸:۳۰
Leon U20
۰
۱
Club America de Mexico U20
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
IBV Vestmannaeyjar
۲
۱
FH Hafnarfjordur
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Copa Federacion
Terrassa CF
۰
۱
Izarra
inprogress
۲۰:۳۰
Real Union Club de Irun
۰
۰
CF Illueca
inprogress
۲۱:۰۰
Marbella FC
۱
۲
U.D. Melilla
Finished
۱۸:۰۰
Villarrubia CF
۱
۰
CF Platges de Calvia
inprogress
۲۱:۰۰
UD Alzira
-
-
Mar Menor
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CD San Roque de Lepe
-
-
Moralo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Thailand FA Cup
Kasem Bundit University FC
۲
۰
Nara United FC
Finished
۱۱:۳۰
Sisaket United
۲
۱
Samut Prakan F.C.
Finished
۱۳:۳۰
Raj Pracha
۶
۰
Phrae United
Finished
۱۱:۳۰
Surin Sugar KCM
۲
۱
Uthumphon Chullamanee FC
Finished
۱۱:۳۰
Nonthaburi City
۰
۸
Songkhla FC
Finished
۱۱:۳۰
Bangkapi FC
۰
۳
Chiangmai United FC
Finished
۱۱:۳۰
Kasetsart
۸
۰
Nongkhae Police FC
Finished
۱۲:۳۰
Khonkaen FC
۲
۱
NBN Kanthararom United FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Si United
۱
۳
Kamphaeng Phet
Finished
۱۴:۳۰
  Zambia Super League
Red Arrows
۲
۱
Buildcon FC
Finished
۱۶:۳۰
  Bahrain Premier League
Al Shabab Manana
۳
۲
Bahrain SC
Finished
۱۷:۱۵
Budaiya
۰
۰
East Riffa
inprogress
۲۰:۱۵
Sitra
۱
۲
Al Khalidiya
Finished
۱۹:۰۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
Sutjeska Foca
۳
۲
Kozara
Finished
۱۹:۰۰
FK Drina Zvornik
۲
۱
FK Podrinje
Finished
۱۶:۳۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
۱
۰
FK Zvijezda 09
Finished
۱۶:۳۰
Radnik Bijeljina
۳
۰
FK Modrica
Finished
۱۸:۳۰
FK Laktasi
۲
۰
FK Slavija Sarajevo
Finished
۱۶:۳۰
Famos Vojkovici
۱
۱
Omarska
Finished
۱۶:۳۰
Rudar Prijedor
۰
۳
Sloboda Mrkonjic Grad
Finished
۱۶:۳۰
FK Tekstilac Derventa
۰
۲
FK Krupa na Vrbasu
Finished
۱۶:۳۰
FK Ljubic Prnjavor
۰
۱
Sloboda Novi Grad
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
FSV Frankfurt
۱
۱
1. FSV Mainz 05 II
inprogress
۲۰:۳۰
  Scotland League One
FC Edinburgh
-
-
Peterhead
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Faroe Islands Faroe Islands Cup
HB Torshavn
۰
۰
Víkingur Gota
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
KI Klaksvík
۰
۰
07 Vestur Sorvagur
inprogress
۲۱:۰۰
  North Macedonia Macedonia Cup
FC Struga Trim & Lum
۲
۱
Rabotnicki Skopje
Finished
۱۵:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۰
۱
FK Sileks
Finished
۱۵:۳۰
FK Shkendija 79
۵
۰
FK Skopje
Finished
۱۵:۳۰
KF Shkupi Skopje
۶
۰
Voska Sport
Finished
۱۵:۳۰
  Ethiopia Premier League
Bahir Dar Ketema
۰
۱
Wolkite City
Finished
۱۳:۳۰
Arba Minch City FC
۳
۴
Ethiopian Medhin
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FK Humenne
۰
۰
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus Cyprus Cup
Othellos Athienou
۱
۳
Doxa Katokopias
Finished
۱۸:۳۰
AE Zakakiou
۰
۳
Pafos FC
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Balikesirspor
۱
۰
Kirsehir Belediye Spor
inprogress
۱۹:۳۰
1928 Bucaspor
۲
۱
Sariyer GK
inprogress
۱۹:۳۰
Vanspor FK
۱
۱
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۵:۰۰
Pazarspor
۱
۳
Kocaelispor
Finished
۱۵:۰۰
Utas Usakspor
۰
۱
Serik Belediyespor
Finished
۱۶:۰۰
Fethiyespor
۰
۲
Ankara Demirspor
inprogress
۱۹:۳۰
Adiyamanspor
۰
۰
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Hekimoglu Trabzon
۱
۱
Kastamonuspor
Finished
۱۵:۰۰
Zonguldak Komurspor
۰
۰
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Kirklarelispor
۰
۲
Iskenderun
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
Rielasingen-Arlen
۱
۱
FC 1908 Villingen
inprogress
۲۰:۰۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SV Tasmania Berlin
۰
۰
FSV Optik Rathenow
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Landespokal
1. FC Pforzheim 1896
۰
۰
ATSV Mutschelbach
inprogress
۲۰:۳۰
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss
۰
۳
SV Wehen Wiesbaden
inprogress
۲۰:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
Katwijk
-
-
OFC Oostzaan
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Rijnsburgse Boys
-
-
De Treffers
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Jong Sparta Rotterdam
-
-
Scheveningen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
HHC Hardenberg
-
-
Amsterdam FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  England Isthmian League Premier
Corinthian Casuals
۰
۰
Cray Wanderers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  San Marino Coppa Titano
SP Tre Penne
-
-
SS Pennarossa
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
SC Faetano
-
-
SS Murata
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Japan Nadeshiko League Women
Nittaidai Nippon Scu (W)
۳
۰
Angeviolet Hiroshima (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Guatemala Primera Division
Solola
۲
۰
Nueva Concepcion
inprogress
۲۰:۳۰
Puerto San Jose
۱
۰
Catarina FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Russia Russian Cup
Rotor Volgograd
۱
۱
YFK Shinnik Yaroslav
inprogress
۱۹:۳۰
Zvezda Sankt-Peterburg
۲
۰
Veles Moscow
Finished
۱۹:۳۰
Dinamo Saint-Petersburg
۲
۳
Alania Vladikavkaz
inprogress
۱۹:۳۰
Dynamo Vladivostok
۱
۰
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۳:۰۰
Kuban Holding
۰
۱
FC Ufa
Finished
۱۵:۳۰
Volga Ulyanovsk
۲
۱
FK Rubin Kazan
Finished
۱۵:۳۰
Zenit Izhevsk
۰
۱
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۳:۳۰
FK Dolgoprudny
۱
۲
FC Rodina Kitaevskoe
Finished
۱۴:۳۰
FC Tyumen
۰
۳
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۷:۳۰
Peresvet Podolsk
۱
۰
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۸:۳۰
Torpedo Vladimir
۰
۱
Akron Tolyatti
Finished
۱۸:۳۰
Avangard Kursk
۰
۲
FC Dynamo Makhachkala
Finished
۱۸:۳۰
FK Dinamo Bryansk
۱
۰
Arsenal Tula
Finished
۱۸:۳۰
FK Chernomorets Novorossiysk
۰
۱
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۹:۰۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۰
۱
PFC Kuban
Finished
۱۹:۰۰
  World Friendly International Matches U20 Women
Paraguay U20 (W)
۰
۵
Venezuela U20 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Uganda Premier League
Busoga United FC
۲
۰
Blacks Power
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Cup
PAE Egaleo
۱
۲
Panserraikos
Finished
۱۶:۳۰
Makedonikos Neapolis
۰
۱
Anagennisi Karditsas 1904
Finished
۱۶:۳۰
Asteras Stavros FC
۰
۳
Almopos Arideas
Finished
۱۶:۳۰
Diagoras Rodos
۰
۱
Apollon Pontou FC
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Veikkausliiga
KuPS Kuopio
۰
۰
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
Damsoe (W)
۱
۲
Solrod (W)
inprogress
۲۰:۰۰
  Belarus Reserve League
FC Vitebsk Reserves
۲
۲
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۴:۳۰
  Croatia 2. NL
Opatija
۱
۱
Jadran Porec
Finished
۱۷:۰۰
  Slovakia 3. Liga West
FK Slovan Galanta
۰
۱
SKF Sered
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paraense 2nd Division
Vila Rica PA
۲
۳
Tiradentes PA
Finished
۱۶:۰۰
  Indonesia Liga 3
Banten Jaya FC
۰
۳
Astam FC
Finished
۱۰:۰۰
  Bhutan Premier League
RTC FC
۶
۲
BFF Academy U19
Finished
۱۲:۳۰
  Cambodia Cup
Boeung Ket FC
۳
۰
Electricite du Cambodge
Finished
۱۲:۰۰
Phnom Penh Crown
۱
۲
Visakha FC
Finished
۱۵:۰۰
  India Delhi League Women
Royal Rangers FC (W)
۱
۱
Growing Star (W)
Finished
۱۱:۳۰
  India Super Division Bangalore
SC Bengaluru
۵
۰
Bangalore Eagles
Finished
۱۰:۰۰
  Mongolia Cup
Selenge FC
۲
۵
Khad FC
Finished
۰۸:۳۰
BCH Lions
۴
۳
Khoromkhon Klub
Finished
۱۱:۲۹
Khangarid Klub
۰
۴
Tuv Buganuud
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Brazil Cup U20
Nautico U20
-
-
Ceara U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید