0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Saudi Arabia Profesional League
Al Hilal Riyadh
-
-
Al Faisaly Harmah
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Al-Nassr Riyadh
-
-
Al Fateh
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Al-Ittihad
-
-
Al-Baten
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Al Shabab Riyadh
-
-
Al Ahli Jeddah
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Dhamk
-
-
Al Taawon Buraidah
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Al Raed Buraidah
-
-
Abha
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Al Feiha
-
-
Al-Ettifaq Dammam
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Al-Tai
-
-
Al Hazm
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States MLS
Vancouver Whitecaps
۰
۰
New England Revolution
Finished
۰۴:۳۰
Philadelphia Union
۲
۱
New York City FC
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Argentinos Juniors
۱
۱
Arsenal de Sarandi
Finished
۰۴:۰۰
Racing Club
۵
۰
Club Atletico Aldosivi
Finished
۰۱:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Valerenga IF Oslo II
۱
۵
Træff
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Serie A
Ceara CE
۱
۱
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۱:۳۰
Sao Paulo FC
۰
۰
EC Juventude
Finished
۰۱:۳۰
Goias EC
۱
۰
Cuiaba
Finished
۰۱:۳۰
  Asia AFC Cup Group H
Tampines Rovers FC
۱
۳
PSM Makassar
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Allsvenskan
IK Sirius FK
۰
۰
IFK Goteborg
inprogress
۲۱:۳۰
Malmo FF
۰
۰
Helsingborgs IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Kalmar FF
۱
۰
IFK Varnamo
inprogress
۲۱:۳۰
IF Elfsborg
۰
۰
Varbergs BoIS FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women Qualification
Sweden U19 (W)
۲
۰
Germany U19 (W)
Finished
۱۷:۳۰
England U19 (W)
۳
۱
Norway U19 (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Spain U19 (W)
۳
۱
Italy U19 (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Czech Republic U19 (W)
۰
۳
France U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Paraguay Primera Division
Nacional Asuncion
۰
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۳:۱۵
Olimpia Asuncion
۴
۱
12 de Octubre
Finished
۰۱:۰۰
  China League One
Shaanxi Changan
۱
۱
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۲:۰۰
Tianshan Leopard F.C
۱
۱
Sichuan Jiuniu
Finished
۱۶:۰۰
Beijing BG
۳
۱
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۲:۰۰
Beijing Institute of Technology
۰
۳
Kunshan
Finished
۱۲:۰۰
  Bangladesh Premier League
Mohammedan Dhaka
۳
۱
Sheikh Jamal
Finished
۱۴:۳۰
  North and Central America CONCACAF U20 Championship
El Salvador U20
۴
۵
Dominican Rep U20
Finished
۰۵:۰۰
Haiti U20
۱
۲
Jamaica U20
Finished
۰۲:۳۰
Mexico U20
۶
۰
Puerto Rico U20
Finished
۰۷:۰۰
Guatemala U20
۲
۱
Canada U20
Finished
۰۰:۳۰
  Norway 1. Division
Ranheim Trondheim
۲
۱
KFUM Oslo
inprogress
۲۰:۳۰
Sogndal IL
۱
۰
Mjondalen IF
inprogress
۲۰:۳۰
Asane IL Ulset
۲
۰
Sandnes Ulf
inprogress
۲۰:۳۰
Grorud
۰
۱
SK Brann Bergen
inprogress
۲۰:۳۰
Bryne FK
۰
۰
Stjordals Blink
inprogress
۲۰:۳۰
  Maldives Dhivehi Premier League
Club Eagles
۲
۱
Da Grande SC
Finished
۱۵:۳۰
Club Valencia
۲
۰
United Victory
inprogress
۲۰:۳۰
  United States USL League Two
East Atlanta FC
۱
۳
South Georgia Tormenta FC II
Finished
۰۴:۰۰
Miami AC
۲
۱
Caledonia SC
Finished
۰۲:۳۰
San Francisco Glens SC
۰
۱
Southern California Seahorses
Finished
۰۰:۳۰
Black Rock FC
۲
۰
AC Connecticut
Finished
۰۰:۳۰
Project 51O
۲
۱
Marin FC Legends
Finished
۰۲:۳۰
Hudson Valley Hammers
۳
۴
Cedar Stars Rush
Finished
۰۳:۳۰
  Egypt Premier League
Pharco
۰
۰
Al Ittihad Al Sakandary
inprogress
۲۱:۳۰
El Gounah
۰
۰
El Sharqia Dokhan
inprogress
۲۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
FC Copenhagen
۰
۲
Silkeborg IF
Finished
۱۵:۳۰
PFC CSKA Sofia
۰
۴
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۱۹:۳۰
PFC Slavia Sofia
۱
۰
Arda Kardzhali
Finished
۱۹:۳۰
Olympiakos Piraeus FC
۰
۰
MKS Cracovia Krakow
inprogress
۲۰:۳۰
SonderjyskE
۱
۲
FC Fredericia
Finished
۱۵:۰۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۰
۰
NK Domzale
inprogress
۲۱:۳۰
SV Kapfenberg
۳
۳
Universitatea Craiova
inprogress
۲۰:۰۰
FC UTA Arad
۰
۲
FK Vojvodina Novi Sad
inprogress
۲۰:۳۰
FK Novi Pazar
۱
۱
FK Buducnost Podgorica
inprogress
۲۱:۰۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
۲
۲
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۱۸:۳۰
FK Akhmat Grozny
۹
۱
Zenit Penza
Finished
۱۸:۳۰
Crusaders FC
-
-
Saint Mirren FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Latvia LMT Virsliga
FK Liepaja
۲
۰
SK Super Nova
Finished
۱۹:۳۰
FS Metta/Lu
۰
۱
FK Auda
inprogress
۲۰:۳۰
  Indonesia President's Cup
PSS Sleman
۱
۰
Dewa United FC
Finished
۱۳:۳۰
Persis Solo
۰
۱
Persita Tangerang
Finished
۱۸:۰۰
  Peru Primera Division
Alianza Lima
۲
۰
Ayacucho FC
Finished
۰۳:۳۰
Sport Huancayo
۲
۰
Universitario de Deportes
Finished
۰۱:۰۰
  Asia AFC Cup Group I
Phnom Penh Crown
۰
۱
The Cong Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
Young Elephants FC
۱
۳
Hougang United FC
Finished
۱۸:۳۰
  Uruguay Primera Division
Penarol Montevideo
۰
۱
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
CA Rentistas
-
-
Albion FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States MLS Next Pro League
North Texas SC
۴
۰
Minnesota United FC II
Finished
۰۵:۰۰
Houston Dynamo FC II
۱
۰
Tacoma Defiance
Finished
۰۵:۴۵
Chicago Fire FC II
۴
۳
New England Revolution II
Finished
۰۱:۳۰
Portland Timbers II
۲
۴
Colorado Rapids II
Finished
۰۶:۳۰
  Ethiopia Premier League
Addis Ababa
۱
۲
Sidama Bunna
Finished
۱۱:۳۰
Arba Minch City FC
۰
۱
Saint George
Finished
۱۷:۳۰
Fasil Kenema
۳
۰
Ethiopia Bunna
Finished
۱۴:۳۰
  Iceland Iceland Cup
UMF Njardvik
۰
۱
KR Reykjavik
Finished
۰۰:۱۵
  Jamaica Premier League
Cavaliers FC
۰
۱
Dunbeholden FC
Finished
۰۰:۳۰
Harbour View FC
۱
۰
Waterhouse FC
Finished
۰۲:۴۵
  Mexico Liga de Expansion
Venados Merida FC
۱
۳
Correcaminos
Finished
۰۴:۳۵
Pumas Tabasco
۱
۲
Cancun FC
Finished
۰۶:۳۵
CD Tepatitlan de Morelos
۲
۰
Dorados
Finished
۰۲:۳۰
  Asia AFC Cup Group G
Kedah
۴
۱
Kaya FC
Finished
۱۷:۳۰
Visakha FC
۵
۲
Bali United Pusam
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
San Martin Tucuman
۱
۰
Guillermo Brown
Finished
۰۴:۰۰
Tristan Suarez
۴
۰
Atletico de Rafaela
Finished
۰۱:۳۰
Independiente Rivadavia
۴
۰
CA San Telmo
Finished
۰۰:۰۰
  World Friendly International Matches Women
Finland (W)
۱
۵
Japan (W)
Finished
۱۹:۴۵
Tunisia (W)
۰
۰
Senegal (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Kosovo (W)
۱
۰
North Macedonia (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Chile Copa Chile
Huachipato
۳
۰
CD Puerto Montt
Finished
۰۲:۰۰
Union La Calera
۰
۲
Santiago Morning
Finished
۰۱:۳۰
Coquimbo Unido
۲
۱
Melipilla
Finished
۰۲:۰۰
  Argentina Reserve League
Velez Sarsfield Reserves
۱
۲
Defensa y Justicia Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Godoy Cruz Reserves
۳
۰
Atletico Tucuman Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Asia AFC Cup Group J
Tainan City Steel
۱
۳
LEE Man Warriors FC
Finished
۱۴:۳۰
  Bhutan Premier League
Gelsar FC
۱
۰
Friends United FC
Finished
۱۷:۳۰
  Asia AFC Cup Group E
Neftchi Kochkor
۰
۱
Altyn Asyr FK
Finished
۱۸:۳۰
CSKA Pamir Dushanbe
۰
۱
Sogdiyona Jizzax
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Sarpsborg 08 2
۱
۱
IF Fram Larvik
Finished
۱۹:۳۰
Halsen
۴
۰
Start 2
inprogress
۲۰:۳۰
Fredrikstad 2
۱
۰
FK Eik Tonsberg
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Serie C
Volta Redonda
۰
۳
AA Aparecidense
Finished
۰۱:۳۰
Paysandu
۱
۱
Brasil de Pelotas
Finished
۰۲:۳۰
Ferroviario
۰
۲
Floresta EC
Finished
۰۰:۳۰
  Belarus Premier League
Energetik-BGU
۱
۱
Dnepr Mogilev
Finished
۱۹:۳۰
  United States WPSL
BC United (W)
۳
۲
Indios Denver (W)
Finished
۰۴:۳۰
Milwaukee Torrent (W)
۶
۲
Chicago Dutch Lions (W)
Finished
۰۰:۳۰
San Diego Parceiro LFC (W)
۵
۲
Oceanside Dutch Lions FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Nashville Rhythm FC (W)
۳
۰
Alabama FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
New York Athletic (W)
۶
۳
New Jersey Alliance FC (W)
Finished
۰۰:۰۰
Washington Dutch Lions (W)
۱
۴
Penn Fusion SA (W)
Finished
۰۰:۳۰
Academica SC (W)
۰
۰
Pleasanton Rage (W)
inprogress
۰۵:۳۰
  United States NPSL
OSA Seattle FC
۲
۵
Las Vegas Legends
Finished
۰۳:۳۰
Pittsburgh Hotspurs
۱
۲
FC Buffalo
Finished
۰۱:۳۰
Northern Virginia United
۱
۱
Virginia Beach United
Finished
۰۰:۳۰
Akron City
۲
۲
Erie Commodores
Finished
۰۰:۰۰
  Mexico Campeon de Campeones
CF Atlas Guadalajara
۲
۲
Cruz Azul
Finished
۰۵:۰۰
  Brazil Serie D Group 2
Moto Club
۱
۱
Pacajus
Finished
۰۰:۳۰
  Morocco Botola Pro
Maghreb de Fes
۲
۰
Olympique Khouribga
Finished
۰۰:۰۰
Chabab Mohammedia
۰
۳
FAR Rabat
Finished
۰۰:۰۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Deportivo Laferrere
۰
۲
Real Pilar
Finished
۰۱:۰۰
  Rwanda Rwanda Cup
Rayon Sports FC
۴
۰
Police FC
Finished
۱۸:۰۰
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA Group A
Georgia (W)
۰
۵
Ireland (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Douglas Haig
۱
۰
Central Norte
inprogress
۲۱:۱۵
Juventud Antoniana
۲
۱
Crucero del Norte
Finished
۰۰:۰۰
CA Sarmiento de Resistencia
-
-
San Martin Formosa
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Myanmar National League
Seraing United
۱
۵
Shan United FC
Finished
۱۳:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo Trinidense
۲
۰
Atletico Colegiales
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Falkenbergs FF
۰
۰
Angelholms FF
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Foerde
۳
۰
Molde FK 2
inprogress
۲۰:۰۰
Volda
۱
۰
Hødd IL II
inprogress
۲۱:۰۰
Kongsvinger 2
-
-
Honefoss BK
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico Pantoja
۱
۲
Cibao FC
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Vega Real
۱
۰
Delfines Del Este
Finished
۰۰:۳۰
  Paraguay Championship Women
12 De Octubre Itaugua (W)
۰
۳
Guairena FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Cavalry FC
۳
۱
FC Edmonton
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL League One
Charlotte Independence
۶
۲
Forward Madison FC
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Tercera Division
Colchagua CD
۱
۱
Lota Schwager
Finished
۰۰:۰۰
  Sweden Superettan
Landskrona Bois
۰
۰
Orebro SK
inprogress
۲۱:۳۰
IF Brommapojkarna
۰
۰
Osters IF Vaxjo
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Club Villa Mitre
۳
۱
Ferro Carril Oeste General Pico
Finished
۰۱:۰۰
  United States NISA
California Utd Strikers
۵
۰
LA Force
Finished
۰۳:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Odds Ballklubb II
۰
۰
Flekkeroy IL
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Stabaek IF II
۰
۱
Lokomotiv Oslo
inprogress
۲۱:۳۰
  United States UWS
Paisley Athletic (W)
۳
۲
New Jersey Copa (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Peru Reserve League
Deportivo Municipal Reserves
۰
۰
Alianza Lima Reserves
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Elitettan Women
IFK Norrkoping (W)
۰
۰
IK Uppsala (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Peru Segunda Division
CD Alfonso Ugarte
۲
۱
Alianza Universidad
Finished
۰۰:۳۰
Los Chankas CYC
۲
۰
Santos FC de Ica
Finished
۰۱:۰۰
Sport Chavelines Juniors
۱
۱
Juan Aurich Chiclayo
Finished
۰۰:۳۰
Molinos El Pirata
۱
۱
Union Huaral
Finished
۰۰:۳۰
Cusco FC
۳
۲
Comerciantes Unidos
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Llacuabamba
۲
۱
Deportivo Coopsol
Finished
۰۰:۳۰
  Finland Kolmonen
FC Espoo
-
-
Espa
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Norway 3. Division avd. 6
Stromsgodset IF II
-
-
Gjelleraasen
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Colombia Primera A
Deportes Tolima
۲
۱
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۴:۳۰
  Trinidad And Tobago T & T Ascension Tournament
Police FC
۳
۲
AC Port Of Spain
Finished
۰۱:۳۰
  World Friendly International Matches U20 Women
Paraguay U20 (W)
۰
۰
Venezuela U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Egypt Egypt Cup
Al Ahly Cairo
۲
۱
Pyramids FC
Finished
۰۰:۰۰
  Asia AFC Cup Group F
FK Dordoi Bishkek
۰
۱
Kopetdag Asgabat
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Bjarg
۰
۰
Haugesund 2
inprogress
۲۱:۳۰
  Mongolia First League
Khovd Western
۴
۱
Khad FC
Finished
۱۲:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan
Dalkurd FF U21
۳
۱
Degerfors U21
Finished
۱۴:۴۵
  Kenya Super League
Mara Sugar FC
۱
۲
Fortune Sacco
Finished
۱۶:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Samarra
۰
۳
Al Naft SC
Finished
۱۸:۳۰
  Belarus Reserve League
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
۱
۰
Slavia Mozyr Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
  Argentina Argentina Youth League
CA Atlanta U20
۰
۰
All Boys U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید